Lancia LENARTOWICZ LUBLIN Lancia LENARTOWICZ LUBLIN
LENARTOWICZ
     
Chrysler Dodge Jeep  
 
    www.lancia.pl        
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aktualności

   


2014-04-03
Lancia Ypsilon sponsorem wystawy fotograficznej "Kate Moss:The Icon"

Lancia Ypsilon jest sponsorem wystawy fotograficznej  „Kate Moss: The Icon", projektu przygotowanego przez Galerię Sztuki Współczesnej ONO w Bolonii. Wystawę można podziwiać do 1 maja br., na której prezentowanych jest 30 najsłynniejszych ujęć uwieczniających słynną modelkę, która zrewolucjonizowała kanony estetyki i styl lat dziewięćdziesiątych.

W roku, w którym obchodzi swoje czterdzieste urodziny,  piękna londyńska modelka  staje się gwiazdą w obiektywie artystów takich, jak  Albert Watson, Chris Levine, David Ross, Jurgen Ostarhild, Roxanne Lowit i Satoshi Saikusa.

Przez najbliższe dwa tygodnie, Lancia Ypsilon w wyjątkowej indywidualizacji będzie wystawiona przed Galerią: nadwozie samochodu zostało „pokryte" kilkoma słynnymi zdjęciami , które znajdują się na wystawie i „opowiadają" zarówno o karierze, jak i prywatnym życiu  Kate Moss. Sugestywny i wyjątkowy „wrapping", poprzez który prezentowany samochód staje się silnym i jedynym w swoim rodzaju sposobem  komunikacji.

Samochód w tej wyjątkowej edycji oddaje hołd tej niezwykłej kobiecie, która od dwudziestu lat fascynuje i jest inspiracją dla stylistów i artystów, dyktując kierunki i trendy w modzie i zyskując przydomek „Queen of Cool".
Ten sam styl wyraża model Lancia Ypsilon, niekwestionowany „Fashion city car", który nadal zachwyca swoim charakterem i wyszukanym stylem, dzięki czemu należy do najlepiej sprzedawanych modeli we Włoszech i samochodów najczęściej wybieranych przez kobiety.

Lancia Ypsilon, synonim wyrafinowania i elegancji, stanowi ikonę stylu w pełnym tego słowa znaczeniu: zwycięskie połączenie, które raz jeszcze potwierdza powołanie tego samochodu, niekonwencjonalnego i młodego duchem, odzwierciedlającego gusta konsumentów, zwracających uwagę na modę i poszukujących zaskakujących, a nie masowych produktów.

 

 
 
 
 
· polityka prywatności    · informacje o cookies